[ Çalışma Adımları]

Çalışma Sürecimiz

 • 01
  Kavram Oluşturma
 • 02
  Bütçe Planlama
 • 03
  Tasarım Süreci
 • 04
  Hayalleri Gerçekleştirme
Kaliteli ve orijinal tasarımların, düşük maliyetlerle yüksek ihtiyaç karşılama oranı yakaladığı müşterilerimizin çoğu taraından denenmiş ve kanıtlanmıştır. Önceliğimiz işlevsel olduğu kadar gerçekleşebilir tasarımlar oluşturmak olacaktır.
Düşünülen tasarımın yapılabilirliği, kullanıacak malzemelerin tesbit edilmesi, tercih edilecek malzeme - aksesuar ve iş gücünün temin edilme şartları enine boyuna incelenir ve gerçek bir rakam ortaya çıkarılır. Çıkan rakam istişare edilir ve gerek görülürse alternatif ürünler kullanılarak bütçe planlamasına sadık kalınır.
Düşünce aşamasını ve üretim sürecinde gerekecek bütçenin planlamasını takiben tasarım bilgisayar ortamna aktarılarak olası hata payları hesaplanır. İyi bir şekilde hesaplanmış tasarımlar onay sürecini tamamladıktan sonra hayata geçirilmeyi bekler.
Tüm süreçleri tamamlayan projeler hayata geçirilir. Zamanlama ve iş gücünün doğru ve disiplinli çalışması sonucu hayal ile başlayan projenin biri daha gerçekleşmiş olur. Tek yapmanız gereken hayal etmek...

Projelerinize değer katıyoruz

[ Uzmanlık Alanlarımız ]

Hizmetlerimiz

Geleceği inşa ediyoruz

Bu günden geleceği hayal ediyor, yapıları kaliteli malzeme ve yüksek disiplinle şekillendiriyoruz.

[ Bizden Haberler ]

Bizden Son Haberleri Okuyun